Privacy-Policy

سیاست حفظ حریم شخصی

چه اطلاعاتی ذخیره می شود؟
  1. در قسمت کوتاه کننده لینک تمام اطلاعات ISP کاربر طبق قانون تا مدت 6 ماه ذخیره می شود.
  2. سرور اطلاعات ابتدائی را در مورد شما كه شامل ISP، زمان دسترسی شما به سايت صفحاتی را كه در سیستم افزایش بازدید و محبوبیت گروه ام بازديد نموده ايد جمع آوری می كند، كه اينها اطلاعات شخصی شما نيستند و فقط به منظور جلوگيری از تقلب يا سوء استفاده از سيستم مورد نياز می باشند. ما ميتوانيم همزمان از کوکی ها هم استفاده كنيم كه اينها بخشهای كوچكی از اطلاعات هستند كه هر وب سايت می تواند در يك فايل مشخص (در كامپيوتر شما) حفظ دارد. کوکی ها اين فرصت را به وب سايت می دهند تا با شما به صورت کاملا شخصی در ارتباط باشند. توجه داشته باشید که غیر فعال کردن کوکی ها باعث کاهش سرعت سایت می شود.

فعالیت شما در شبکه های اجتماعی
  1. در گام اول شما کاربر گروه ام هستید نه کاربر شبکه اجتماعی ما اطلاعات شما در شبکه های اجتماعی را ذخیره نمی کنیم تنها برای جلوگیری از تقلب بخشی از اطلاعاتی را که شبکه های اجتماعی در اختیار ما قرار می دهند را بصورت بصورت خودکار توسط سیستم سایت چک می شود و هیچ شخصی توانایی بررسی فعالیت شما در شبکه های اجتماعی را ندارد
  2. تمامی اطلاعات بصورت رمزگذاری شده بین سایت ما و شبکه های اجتماعی نسبت به امنیت شبکه اجتماعی ارسال و دریافت می شود.

افراد زیر سن قانونی
  1. در صورتی که شخصی که در سایت ما ثبت نام کرده زیر سن قانونی باشد حق استفاده از سرویس محبویت سایت را ندارد و تنها امکان استفاده از قسمت افزایش بازدید سایت را دارد درصورت بروز هر گونه مشکل در این مورد گروه ام هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد و مسئول تمام مشکلات بر عهده سرپرست فرد است.

امنیت
  1. ما رمز عبور شما را بصورت رمزگذاری شده ذخیره می کنیم و هیچ یک از مدیران توانایی دسترسی به رمز شما را ندارد و باید توجه داشته باشید که تیم مدیریت هیچ نیازی به رمز شما ندارد و تنها شخصی که مجاز به داشتن رمز عبور است شما هستید در حفظ و نگهداری آن کوتاهی نکنید.
  2. از ایمیل های ایمن برای ثبت نام در سایت استفاده کنید یا اگر ایمیل خود را به هر دلیلی تغییر دادید از طریق ویرایش حساب ایمیل جدید خود را وارد کنید زیرا تنها راه ارتباطی ما ایمیل شما است.