قوانین

قوانین

قوانین افزایش بازدید
 1. بازدید سایت در دو سیستم پاپ آپ و ایفرم انجام می شود افرادی که امتیاز کم تر از 5 برای سایت انتخاب کردن در سیستم ایفرم نیز نمایش داده می شود و افرادی که امتیاز بیشتر از 5 برای نمایش سایت خود انتخاب کردن فقط در قسمت پاپ آپ نمایش داده می شود.
 2. بهتر است برای کاهش مصرف پهنای باند و نتیجه بهتر در سیستم کم حجم ترین صفحه سایت را برای دریافت بازدید اضافه کنید
 3. هر صفحه ای که دارای پیام ورود و خروج و یا هر صفحه ای که سیستم تبادل را مختل کند مجاز به استفاده از قسمت پاپ آپ نیست
 4. محتوای سایت و وبلاگ شما باید از نظر قوانین جرایم رایانه مجاز باشد و گروه ام هیج مسئولیتی بر تعداد و زمان بازدید ها ندارد.

قوانین افزایش محبوبیت
 1. افزایش محبوبیت در شبکه های اجتماعی در سایت ما تنها تبادل بین کاربران بوده و ممکن است بعد از دریافت امتیاز توسط کاربر حذف شود و گروه ام هیچ مسئولیتی درباره این موضوع ندارد.
 2. اضافه کردن صفحات دیگران به سیستم طبق قوانین وب سایت ممنوع بوده و شما می توانید تنها صفحه و حساب خود در شبکه های اجتماعی را برای دریافت دوست و... اضافه کنید.

 3. ایجاد اختلال در این بخش 1000 امتیاز منفی در پی دارد
 4. درصورتی که دوست ندارید صفحه ای را در شبکه های اجتماعی دنبال یا لایک کنید این کار را انجام ندهید ما شما را مجبور به این کار نمی کنیم شما مسئول تمام رخدادهایی هستید که توسط شما در شبکه های اجتماعی انجام می شود.

قوانین مالی
 1. درصورتی که مبلغ شارژ حساب شما بیش از 50000 ریال باشد و از زمان پرداخت 7 روز بیشتر نگذشته و از آن استفاده نکرده باشید با کسر هزینه بازگشت(5000ریال هزینه انتقال وجه)مبلغ شما باز می گردد.
 2. درصورتی که پرداخت ناموفق داشتید تا 72 ساعت صبر کنید درصورت عدم بازگشت با مدیر سایت تماس بگیرید.
 3. اگر پرداخت شما موفق بود و حساب شما شارژ نشد شماره تراکنش خود را برای مدیر از طریق تماس باما ارسال کنید.
 4. سرویس کسب درآمد : در این سرویس کاربران باید 55000 ریال موجودی داشته باشند سپس از طریق صفحه مربوطه درخواست واریز دهند. توجه:هزینه واریز 500 تومان است که از وجه درخواستی کاربر کسر می شود و مابقی واریز می شود.

قوانین کلی
 1. استفاده نادرست از سیستم 14 روز بسته شدن حساب شما را به همراه دارد.
 2. گروه ام در هر زمان مجاز به ویراش قوانین خود بوده و شما باید بعد از تغییرات قوانین جدید را مطالعه بفرمایید.